• Referat Komunikacji Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje właścicieli pojazdów, iż od dnia 01 stycznia 2021 r. przywrócony zostaje obowiązek: 1. zawiadamiania o  nabyciu lub zbyciu pojazdu, zarejestrowanego na terytorium Polski, w terminie nieprzekraczającym 30  dni od jego nabycia lub zbycia; 2.  zarejestrowania pojazdu sprowadzonego  z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej, w terminie 30 dni od jego sprowadzenia.
  • UWAGA !!! Szczególne zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta. Przeczytaj szczegółowe informacje.

Punkt Potwierdzający Profil Zaufany

W dniu 6 lutego 2013 r. został uruchomiony w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Punkt Potwierdzający Profil Zaufany (PZ). Punkt znajduje się w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 (wejście A) - Punkt Informacyjny. Profil Zaufany można potwierdzić w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godz. 7.30 - 15.30; we wtorek w godz. 7.30 - 17.00.

Profil Zaufany to inaczej bezpłatny podpis elektroniczny, dzięki któremu możesz załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu, adresu e-mail i telefonu komórkowego.


Profil Zaufany można uzyskać w 3 prostych krokach:
  • załóż konto na platformie ePUAP - www.epuap.gov.pl,
  • podczas zakładania konta na ePUAP podaj numer PESEL, a system automatycznie złoży wniosek o Profil Zaufany - na Twój adres e-mail przyjdzie potwierdzenie złożenia wniosku o PZ,
  • w ciągu 14 dni udaj się do Punktu Informacyjnego Biura Obsługi Mieszkańców na ul. Szkolnej 28 (wejście A) w celu potwierdzenia danych - zabierz ze sobą aktualny dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Pamiętaj, że dane osobowe podane przez Ciebie podczas rejestracji muszą być zgodne z aktualnym
aktem stanu cywilnego (urodzenia/małżeństwa).
 

UWAGA!!! Centralny Ośrodek Informatyki informuje, że opcja rejestracji użytkownika na ePUAP przez Punkt Potwierdzający została wyłączona. 
INNE SPOSOBY UZYSKANIA PROFILU ZAUFANEGO:
1. Profil Zaufany możesz również założyć nie wychodząc z domu, korzystając z bankowości elektronicznej - szczegółowe informacje
Logo banku T-MobileLogo banku PKO Bank PolskiLogo inteligoLogo banku PeKao S.A.Logo banku SantanderLogo banku mBankLogo banku envelo Grupa Poczty Polskiej
Logo banku ING Bank ŚląskiLogo banku Millennium BankLogo banku Alior Bank


 
2. Profil Zaufany możesz również uzyskać z wykorzystaniem serwisu login.gov.pl po uprzednim zalogowaniu się na www.pz.gov.pl
Zdjęcie przedstawia stronę internetową służącą do założenia Profilu Zaufanego z zaznaczeniem czerwoną strzałką miejsca gdzie można się zalogować i zarejestrować na portalu.
a następnie "ZAŁÓŻ PROFIL",

Grafika przedstawia stronę internetową login.gov.pl z zaznaczonym czerwoną strzałką miejscem, w którym trzeba kliknąć aby założyć Profil Zaufany.
by wybrać sposób uzyskania Profilu Zaufanego.
 
Grafika przedstawia stronę internetową Profilu Zaufanego z przedstawionymi trzema sposobami uzyskania Profilu Zaufanego
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 3 =
Link
4 + 3 =